Jak Skutecznie Wyczyścić Toaletę i Spłuczkę Domowym Sposobem?


Toaleta to jedno z obowiązkowych miejsc do posprzątania, podczas cotygodniowych porządków. Nie należy także zapominać o spłuczce na wodę.  W niej również rozwijają się bakterie i inne zanieczyszczenia, które podczas spłukiwania wody trafiają do muszli.

Toaleta to obowiązkowy element w każdym domu, a także miejsce, gdzie pojawia się najwięcej zanieczyszczeń. Bardzo ważny jest fakt, aby utrzymać w niej czystość.

Zapewne wiele z Was zastanawia się jak wyczyścić toaletę domowym sposobem? W tym wpisie podpowiemy Wam jak wyczyścić toaletę i zbiornik na wodę, przy użyciu 2 produktów, które każdy z Was posiada w swoim domu.
Nie wiele osób wie, że cały dom, łącznie z toaletą możemy posprzątać bez szkodliwych środków chemicznych, które negatywnie wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale także na środowisko. W tym wpisie podpowiemy Wam jak wyczyścić toaletę domowym sposobem.

Jak skutecznie wyczyścić toaletę i spłuczkę domowym sposobem?

Całość zamie nam około 20 minut. Pamiętajcie, wszystkie prace należy wykonać w rękawiczkach, aby nie uszkodzić skóry dłoni.

Podgrzewamy 2 szklanki octu jabłkowego, następnie dodajemy do niego 4 łyżeczki sody oczyszczonej i mieszamy. Połowę roztworu wlewamy do spłuczki, a resztą oblewamy wnętrze toalety. Pozostawiamy na około 3 godziny. Między czasie możemy zająć się sprzątaniem innych pomieszczeń. Po upływie czasu przemywamy toaletę szczotką do wc i spłukujemy wodę.


Dodaj komentarz