10 Trików Nadających Objętości Cienkim Włosom


Za pewne wiele z Was boryka się z problemem cienkich i mało uniesionych włosów. Cienkie i mało puszyste włosy nie muszą być powodem do kompleksów.

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam 10 ciekawych trików nadających objętości cienkim włosom. Który z nich wypróbujecie?

1. Regularne mycie włosów

Włosy, które mają skłonność do przetłuszczania się bardzo szybko tracą swoją puszystość i są przyklapnięte. Aby do tego nie doprowadzić należy je myć regularnie, najlepiej codziennie.2. Stosownie odżywek

W przypadku cienkich i mało puszystych włosów należy stosować odpowiednie odżywki, które ich dodatkowo nie obciąża. Najlepszym wyborem będą odżywki nadające objętości, przeznaczone do włosów cienkich.

3. Pianka do włosów

Najlepszym wyborem będą pianki nadające objętości, które dodatkowo nie skleją ani nie obciążą włosów. W drogeriach możemy znaleźć bardzo fajne produkty które zapewnią dodatkowo elastyczność naszym włosom, nie wysuszając ich.

4. Suszenie włosów suszarką z dyfuzorem

Aby nadać włosom większej objętości do ich suszenia możemy użyć dyfuzora. Należy przyłożyć dyfuzor do głowy i suszyć włosy kulistymi ruchami. Podczas takiego zabiegu włosy z pewnością się uniosą i staną się bardziej puszyste.

5. Grube wałki

Po wysuszeniu włosów należy zawinąć je na grube wałki. Dla utrwalenia można dodatkowo spryskać owinięte włosy odrobiną lakieru. Po ściągnięciu wałków włosy będą puszyste i piękne.


Dodaj komentarz

dziesięć + dwanaście =