Ciasta na Święta – TOP 16 Propozycji na Świąteczne Wypieki


Święta coraz bliżej… To bardzo intensywny okres dla osób, które wkładają całe swoje serce w ich przygotowanie. Świąteczne porządki wiele z nas zaczyna kilka tygodni przed świętami. Wiele z nas myje okna, pierze firanki, odsuwa meble i robi generalne sprzątanie w całym domu.

Bardzo ważne są także świąteczne wypieki, które większość z nas planuje dużo wcześniej. Warto przemyśleć jakie ciasta chcemy piec i zaopatrzyć się w podstawowe produkty do ich przygotowania nieco wcześniej, aby uniknąć tłumów w sklepach tuż przed światem. Oczywiście niektóre produkty, musimy kupić tuż przed pieczeniem, ale są i takie, które mogą długo poleżeć.

W tym wpisie zgromadziliśmy dla Was 16 pomysłów na świąteczne ciasta, które nie dość, że świetnie smakują, to na dodatek wyglądają bardzo atrakcyjnie. Warto czas od czasu wypróbować nowego przepisu i zaskoczyć swoich domowników nowym, innym wypiekiem. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższymi przepisami na świąteczne wypieki. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.1. Domowy sernik z 15 jaj

Przepis na: przepiski.pl

2. Ciasto Raffaello

Przepis na: kulinarneprzeboje.pl3. Ciasto wigilijne

Przepis na: poprostupycha.com.pl

4. Karmelowiec

Przepis na: magicznypiekarnik

5. Ciasto biskup

Przepis na: marta-gotuje.pl

6. Sernik z makiem, kokosem i brzoskwiniami

Przepis na: mojewypieki.com


Dodaj komentarz

piętnaście + dziewiętnaście =