Co Robić w Domu Podczas Kwarantanny? #zostajewdomu
Spotkała nas bardzo przykra i ciężka dla nas sytuacja. Zgodnie z zalecaniami wspierając akcję #zostajewdomu powinniśmy być ostrożni i zostać przez ten okres w domach dla dobra swojego i innych.

Nie oznacza to jednak, że we własnych czterech ścianach musimy się nudzić i siedzieć bezczynnie. Czas od czasu każdy z nas chodząc do pracy czy szkoły miał chęć zaszycia się w czterech kątach. Chwile, które spędzamy w domu, możemy wykorzystać w bardzo przyjemny sposób. Przede wszystkim nie możemy dać się nudzie. Oto kilka ciekawych pomysłów na to, jak wykorzystać czas spędzany w domu w przyjemny i pożyteczny sposób.

1. Oglądanie filmów i seriali

W najbliższym czasie wieczory spędzimy w domu. Warto je wykorzystać na oglądanie filmów czy seriali. Z pewnością są wśród nas wielkie fanki Netflix, a na nim znajdziecie mnóstwo wciągających seriali, które będą idealnym rozwiązaniem na wieczór. Warto zobaczyć: Stranger Thikns, Elitę, Dom z papieru, Dark, Love, 13 powodów, Suist, Atypowy.

2. Czytanie książek

To również świetny pomysł na wieczór pod kocem z kubkiem gorącej herbaty. W tym czasie macie możliwość na nadrobienie wszystkich książek, których nie zdążyłyście przeczytać. Wiele książek możecie kupić przez internet, a niektóre znajdziecie w wersji elektronicznej. Polecamy: „Awaria małżeńska”, „Jak pokochać centra handlowe”, „Nie mów nic, kocham Cię”, „I że cię nie opuszczę”, „Saga Zmierzch”.
3. Porządki

To idealna pora na generalne porządki, na które zazwyczaj brakowało nam czasu. Warto uporządkować rzeczy w garderobie czy toaletce.
1 komentarz

  • Zrobiłam przegląd szafy, umyłam wszystkie okna, zapisałam się na kilka kursów online i gram z domownikami w gry logiczne np. Kombinator. Wysiłek intelektualny oraz wspólne spędzanie czasu sprawia, że kwarantanna szybciej upływa 🙂

Dodaj komentarz

1 × 5 =