DIY Dekoracje do Twojego Domu: 13 Inspiracji


Chyba każdy z nas przykuwa wiele uwagi do wystroju wnętrza domu czy mieszkanka. Aranżacja pomieszczeń jest bardzo ważna, odzwierciedla to nasz charakter, pasje, zainteresowania.

Przy projektowaniu wnętrz w naszej głowie kłębi się wiele myśli, zanim podejmiemy ostateczną decyzje, wielokrotnie ją przemyślimy, przekalkujemy. Pomysłów na ozdobę danego pomieszczenia jest wiele, warto je wzbogacać o drobiazgi lecz w taki sposób by wraz z znajdującymi się tam meblami wszystko składało się w całość.

Wnętrze wzbogacone o ciekawe ozdoby typu: obrazy, serwetki, flakony, kwiaty są o wiele ciekawsze i przytulniejsze. Nie należy jednak z tym przesadzać, bogate wnętrza od dawna nie są w modzie.

W tym wpisie zgromadziłam kilkanaście pomysłów na DIY ozdoby wnętrza. Sposób ich wykonania przedstawiony jest w większości krok po kroku. Nie wymaga to wielu zdolności, odrobina precyzji w zupełności wystarczy. Koszt również nie jest duży, wiec nie wydamy dużo a nasze wnętrze zyska zupełnie inny wygląd.

1. Obraz 3d

Małe motylki wycięte z kolorowego papieru, przyklejone na białym tle tworzą świetny obraz do twojego domu.

źródło: pinterest
2. Mini obrazki 3D

Tiulowe obrazki, idealnie ozdobią pokój twojego dziecka.

instrukcja: magdam

3. Ozdobna Miska

Kolorowa miska może w ciekawy sposób ozdobić twoją komodę czy lawę.

źródło: stylowi

4. Poduszki we wzorki

Poduszki we wzorki w ciekawy sposób ozdobią Waszą sofę bądź łóżko dziecka. Pieczątki możecie wykonać w innym wybranym przez siebie kształcie i kolorze. Wykonanie takich poduszek to również świetna zabawa dla dzieci.

instrukcja: maxabellaloves

5. Pudełko na drobiazgi

Każdy z nas posiada drobiazgi, które nie mają swojego stałego miejsca i plątają się po domu. Idealnym na nie miejscem będzie śliczne pudełko, które możecie sami wykonać. Może ono posłużyć również jako pudełko na chusteczki bądź może pełnić rolę pudełka na koperty weselne.

instrukcja: odinspiracjidorealizacji

6. Piękny obraz

Taki obraz to nic trudnego. Potrzebujesz jedynie butelki.

źródło: diycraftsdecoration1 komentarz

  • Mnie najbardziej odpowiadają dekoracje naścienne w postaci obrazów, albo plakatów. Zamówiłam nawet takowe i jestem zadowolona. Takie dekoracje śmiało stosować można w różnych pomieszczeniach. 😉

Dodaj komentarz

dziewiętnaście − dziewięć =