Dom Stodoła – Praktyczny i Nowoczesny Projekt Domu Który Pozwoli Ci Zaoszczędzić

Jeszcze do niedawna słowo „stodoła” kojarzyło nam się z sianem, kurzem i wiejskim życiem. Od pewnego czasu stodoły stały się inspiracją do tworzenia ciekawych projektów domów, które zachwycają swoją prostotą.

Projekty domów w stylu stodoły, to idealny wybór dla osób, które cenią sobie elegancję i klasyczny wygląd. Domy te cechuje prosta bryła pokryta dwuspadowym dachem, a elewacja i wykończenie nawiązuje do wiejskiego stylu.

źródło

Klasyczna geometria i tradycyjny wygląd pozwala uzyskać efekt tak zwanej „nowoczesnej stodoły”. Bardzo dużą zaletą tych projektów jest prosta realizacja, a zarazem możliwość stworzenia czegoś oryginalnego i nowoczesnego jednocześnie nawiązując do dawnych czasów.

Dom stodoła — Czy warto postawić na taki projekt?

źródłoZe względu na swoją prostą formę — prostokątną bryłę, łatwo wybudować taki dom na dowolnej działce. Prostota konstrukcji sprawia, że prace budowlane nie są skomplikowane, idą szybko i bezproblemowo. Kolejnym bardzo dużym plusem jest niższy koszt.

Kolejną cechą domu w stylu stodoły jest dwuspadowy dach, na którym w przyszłości możemy zamontować panele słoneczne, które również pomogą nam nieco zaoszczędzić.

W takich projektach warto także zwrócić uwagę na wykończenie zewnętrzne. Połączenie klasycznych kolorów – bieli, szarości i czerni z drewnianymi wstawkami sprawia, że całość prezentuje się bardzo elegancko i ponadczasowo.

źródło
źródło

Podsumowując, dom stodoła z pewnością zrobił wrażenie na wielu z Was. Nic dziwnego, zachwyca swoim wyglądem, funkcjonalnością a także nieco niższymi kosztami budowy, co również jest ogromnym plusem.


Dodaj komentarz

dwa + sześć =