Jak Odnowić Plastikowe Meble Ogrodowe? – TOP 15 Ciekawych Pomysłów i Inspiracji na Renowację Mebli z Plastiku


Wiele z Was z pewnością szuka odpowiedzi na pytanie, jak odnowić plastikowe meble ogrodowe? Większość z nas decyduje się na tego rodzaju meble, ze względu na niskie koszty i łatwość w przechowywaniu.
Plastikowe meble ogrodowe, jak każde inne ulegają zniszczeniu i zużyciu. Zazwyczaj większość z nas je po prostu wyrzuca, ponieważ nie ma pomysłu na ich odnowienie. Często, jeszcze zanim wylądują one na śmietniku, zastanawiamy się, jak odnowić plastikowe meble ogrodowe? Wystarczy je pomalować i udekorować ciekawymi poduszkami, dzięki czemu będą wyglądać jak nowe.

Zanim przejdziemy do malowania mebli ogrodowych, musimy zacząć od ich przygotowania do tego procesu. Przede wszystkim musimy je wyczyścić. Meble nie mogą być brudne czy zajdzione. Wystarczy do tego zwykła woda i mydło. Po odpowiednim oczyszczeniu mebli należy poczekać, aby dobrze wyschły.

Najważniejsza kwestia to malowanie. Idealnym wyborem będzie oczywiście spray do plastiku. Pozwoli on dotrzeć w trudno dostępne nam miejsca, a także nie wymaga on zdolności malarskich.
Poniżej zaprezentujemy Wam kilka inspiracji na ciekawe renowacje mebli plastikowych, które dzięki pomalowaniu wyglądają jak nowe. Z pewnością któraś z nich wpadnie Wam w oko i zainspiruje do odnowy swoich mebli ogrodowych z plastiku.

źródło
źródłoźródło
źródło
źródło


Dodaj komentarz

17 + 11 =