Jak Zadbać o Usta Aby Wyglądały Pięknie? – Najlepsze Domowe Triki


Usta to bardzo ważny atrybut kobiecej urody. Aby wyglądały pięknie i jędrnie, musimy o nie odpowiednio zadbać. Skóra na ustach powinna być odpowiednio odżywiona i nawilżona.

Cieniutka skóra, a raczej naskórek na ustach jest bardzo delikatny i szybko wysycha. Odwodnienie i brak nawilżenia ciągnie ze sobą utratę jędrności i objętości, czego efektem są blade i zwiotczałe usta. Warto im poświęcić odrobinę czasu i zapewnić odpowiednią pielęgnację, tak aby wyglądały pięknie!

Aby usta były gładkie, musimy w odpowiedni sposób o nie zadbać, szczególnie w okresie zimowym. Zadbane usta cudownie się prezentują, są lśniące i gładkie. Poniżej kilka trików, które pomogą Wam w odpowiedni sposób zadbać o piękny wygląd ust.1. Peeling

Najlepszym domowym sposobem na peeling to cukier z miodem lub cukier z oliwą z oliwek. Należy taką mieszanką masować usta przez kilka minut. Cukier wygładzi naskórek na ustach, a oliwa czy miód odpowiednio je nawilżą.

2. Masaż szczoteczką do zębów

Masaż ust poprawi ich ukrwienie i je uwydatni. Warto pamiętać aby szczoteczka miała miękkie włosie, aby nie podrażnić ust.

3. Nawilżenie

Najlepszym rozwiązaniem na dzień jest oczywiście pomadka nawilżająca. Warto jednak od czasu do czasu na noc nałożyć na usta grubą warstwę wazeliny lub masła shea. Dzięki temu rano usta będą nawilżone i gładkie.

źródłoDodaj komentarz

trzynaście + 9 =