Letnia Stylizacja Paznokci Lakierami Hybrydowymi NOX Nails

Dłonie to wizytówka każdej kobiety, należy o nie dbać i regularnie je pielęgnować. Bardzo dużą, wręcz kluczową rolę odgrywają tu paznokcie. Ważne jest to by były zadbane, pomalowane odżywką czy lakierem.

O skórki również musimy zadbać, nawet najpiękniejsze paznokcie nie będą ładnie wyglądać, gdy nie wykonamy odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli nie macie sprawdzonych lakierów, którymi malujecie paznokcie, dziś przychodzę Wam z pomocą.
Ten post będzie poświęcony lakierom hybrydowym firmy NOX Nails. Sama osobiście, przekonałam się do hybryd już jakiś czas temu. Jeśli któraś z Was nie próbowała swych sił z tego typu lakierami to bardzo do tego zachęcam.

Bazując na lakierach NOX Nails mogę stwierdzić, że aplikacja jest prosta a efekt utrzymuje się u mnie trzy tygodnie. Hybryda o wiele lepiej prezentuje się na paznokciach, gubi wszystkie niedoskonałości płytki paznokcia, nie odpryskuje. Ile razy zdarzyło Wam się tak, że po pomalowaniu paznokci zwykłymi lakierami, od razu po np. umyciu naczyń, paznokcie były w opłakanym stanie. Hybryda jest o wiele bardziej trwała, więc przy jakichkolwiek czynnościach nie niszczy się.
Jeśli jeszcze nie robiłyście paznokci hybrydowych, to poniżej wymieniłam Wam niezbędniki bez których, ich wykonanie jest niemożliwe. Początkowo jest to dość duży koszt, ponieważ trzeba kupić lampę, specjalne lakiery itp. lecz później możemy cieszyć się pięknymi paznokciami na bardzo długo.

Do wykonania paznokci hybrydowych potrzeba:
-cleaner
-base
-kolorowy lakier hybrydowy
-lapma UV/LED
-top

Wszystkie te produkty dostępne są na stronie NOX Nails.

Produkty które otrzymałam to:

 

Z  wyżej zaprezentowanych lakierów wybrałam kilka i wykonałam paznokcie hybrydowe.
Dodaj komentarz

sześć − trzy =