Obiad na Szybko czyli Kurczak w Sosie – TOP 10 Pysznych Przepisów

Obiad na szybko — wiele z Was zapewne wybiera tę opcję, przygotowując posiłek, tylko nieliczni lubią przesiadywać w kuchni przy garach 🙂 Do takich dań zaliczany jest oczywiście kurczak w sosie. Wiele z nas decyduje się na kurczaka, chcąc postawić na smaczny, sycący i przede wszystkim szybki obiad.
Kurczak w sosie to idealny pomysł na obiad, a także kolację na ciepło, kiedy spodziewamy się gości, lub po prostu mamy na niego ochotę. Zapewne wiele z Was ma swoje ulubione przepisy na sos, który zazwyczaj wykonuje, decydując się na obiad z kurczakiem. Często przygotowywane potrawy w ten sam sposób, po prostu nam się przejadają. Co Wy na to, aby spróbować czegoś nowego?

W dzisiejszym wpisie zgromadziliśmy dla Was 10 najlepszych przepisów na szybki obiad, czyli kurczak w sosie. Każdy z nich przygotowywany jest nieco inaczej. Ogromną różnicę stanowi sos, możemy wybrać sos śmietanowy, pomidorowy, musztardowy oraz wiele innych. Mają one ogromny wpływ na smak całego dania. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi przepisami!

1. Piersi z kurczaka ze szpinakiem i suszonymi pomidorami

Przepis na: poprostupycha.com.pl2. Kurczak w sosie z zielonego pesto z bobem

Przepis na: smaacznykasek.blogspot.com

3. Kurczak w kremowym sosie curry

Przepis na: michalwrzosek.pl

4. Kurczak w kremowym sosie koperkowym

Przepis na: kwestiasmaku.com

5. Kurczak w pomidorowym sosie curry

Przepis na: smaker.pl


Dodaj komentarz

17 − dwa =