OMLET na Słono – 15 Pysznych Przepisów


Omlety – chyba znane każdemu, cieszą się już od bardzo dawna dużą popularnością, która nie maleje. Jest to danie bardzo proste w przygotowaniu oraz nie wymaga dużo czasu.

Kolejnym ich plusem jest to, że możemy je zjeść na śniadanie, obiad czy kolację, wystarczy odpowiednio dobrać  składniki. Takie danie możemy również spakować na wynos do pracy czy szkoły, wystarczy szczelny plastikowy pojemniczek.  Są zdrowe, zawierają jajka + dowolna kompozycja warzyw, mięsa itp.

Gdy  nasza lodówka świeci pustkami, możemy wykonać omlet z samych jajek, również będzie smaczny, wystarczy odrobina przypraw.  Można je podawać na wiele sposobów, ogólny podział to omlety na słodko lub słono. Ja skupiłam swoją uwagę na tych drugich.

 

1. Omlet z serem i szynką

Przepis na: akademiasmaku2. Omlet japoński

Przepis na: akademiasmaku

3. Omlet na słono

Przepis na: aniastarmach

4. Klastyczny omlet

Przepis na: jejswiat

5. Omlet ze szpinakiem

Przepis na: kwestiasmaku

6. Omlet z duszonymi porami

Przepis na: kwestiasmaku


1 komentarz

  • Ale cudowna skarbnica omletowych pomysłów 🙂 miałam okazje próbować kilku z nich. Mam świetny sposób na ich smażenie!:) tak żeby zredukować ilość oleju czy masła:) używam do tego oleju rzepakowego z aromatem masła, jest to prze-genialne rozwiązanie na ograniczenie kalorii 🙂 bardzo polecam wypróbować 🙂

Dodaj komentarz

3 × 4 =