Pokój dla Nastolatki: TOP 20 Ciekawych Inspiracji na Pokój Młodzieżowy


Pokój młodzieżowy dla nastolatki często łączy w sobie elementy z pokoju dziecka czyli różowe dodatki, misie oraz już nieco bardzo dorosłe i kobiece elementy jak toaletka z lustrem.

Każda z nastolatek chce aby jej pokój wyglądał wyjątkowo i oryginalnie. Na ścianach pojawiają się plakaty ulubionych zespołów w ramkach zdjęcia z przyjaciółmi. Gust i upodobania nastolatek zmieniają się bardzo często więc warto postawić na uniwersalne kolory i dodatki, które łatwo będzie wymienić bądź odnowić.

W dzisiejszym wpisie zestawiłam dla Was 20 ciekawych inspiracji na pokój dla nastolatki. Każdy z poniżej przedstawionych pokoi jest inny ale tak samo interesujący i ciekawy. Może któraś z poniższych inspiracji Was zafascynuje. Zapraszam!

pinterestpinterest
pinterest
pinterest
pinterest


1 komentarz

  • Bardzo fajne pomysły, moja córka ma akurat zacięcie do tematów DIY i lubi sobie sama pewne rzeczy zrobić – ma już 16 lat i duży talent manualny. Ostatnio mnie zaskoczyła półką na linie! Znalazła tutorial na YT i zrobiła wszystko sama. Tak naprawdę wystarczyła lina jutowa i drewniana deska. Na półce są książki, świetnie to wygląda. Zdolniacha z niej!

Dodaj komentarz

jedenaście − jeden =