5 Domowych Sposobów na Promienną Cerę – Musisz je Poznać!


Piękna, zadbana i promienna cera, sprawia, że nasza twarz wygląda na bardziej wypoczętą, świeżą i radosną. Dodatkowo nadaje nam pewności siebie i sprawia, że czujemy się piękniej.

Chcecie poznać domowe triki, które sprawią, że Wasza skóra nabierze blasku? Oto 5 sposobów na promienną cerę:

  • Oczyszczanie

   Dzięki oczyszczaniu nasza twarz nie będzie szara i matowa. Należy codziennie myć twarz żelem do twarzy, po czym przemywać tonikiem oraz pamiętać o peelingu co najmniej raz w tygodniu.

  • Maseczki

   W drogeriach znajdziecie mnóstwo różnego rodzaju maseczek. Wybierzcie te, które przeznaczone są do Waszego typu skóry. Maseczkę należy nakładać co najmniej raz w tygodniu na oczyszczoną twarz.

  • Nawilżanie

   Piękna i promienna twarz to nawilżona twarz. Nawet jeśli mamy skórę ze skłonnością do przetłuszczania, nie powinnyśmy rezygnować z nawilżania. Należy znaleźć odpowiedni krem do swojego typu skóry i nawilżać ją codziennie rano i wieczorem.

  • Woda

   Za odpowiednie nawilżenie skóry odpowiedzialna jest również woda. Należy pić minimum 2l wody dziennie, pamiętajcie o tym!

 • Sen

  Aby nasza twarz wyglądała na świeżą i wypoczętą musimy się oczywiście wysypiać. Zadbajcie o to, aby Wasz sen wynosił od 6 do 8 godzin.
Dodaj komentarz

5 × 3 =