Stoły i Krzesła Ogrodowe

Wiosenna aura sprzyja temu, żeby na czas obiadu, odpoczynku oraz pracy wymościć sobie wygodne miejsce pod chmurką. Kiedy słońce grzeje coraz mocniej, salony, jadalnie, a nawet domowe biura przenoszą się na zewnątrz. Do ogrodów, na tarasy, na balkony!
Oczywiście każde z tych miejsc wymaga odpowiedniej oprawy, żeby spędzanie czasu na świeżym powietrzu stało się czystą przyjemnością. Co powinno znaleźć się na liście niezbędnych elementów wyposażenia outdoorowej przestrzeni? Zdecydowanie meble. Zajmują pierwsze miejsce, ponieważ to one są punktem wyjścia aranżacji, jej fundamentem. A projektanci mebli ogrodowych mają wiele do powiedzenia, bo ławki, fotele, stoły i krzesła ogrodowe, dedykowane przydomowym oazą relaksu, dosłownie prześcigają się zarówno pod względem atutów estetycznych, jak również zalet funkcjonalnych. Gdzie szukać takich egzemplarzy? W bogatej ofercie sklepu Edinos.pl posiadającego multiróżnorodne meble ogrodowe zaprojektowane z myślą o małych i większych przestrzeniach.

Jakie modele proponują aktualne kolekcje? Przede wszystkim drewniane, ponieważ drewno niezmiennie wyznacza kierunek aktualnym trendom. Eleganckie ławki ogrodowe czy solidne stoły pozostają w harmonijnej relacji z ekologiczną filozofią życia, zgodną z naturą. Drewniane meble ogrodowe od zawsze kojarzą się ze stylem skandynawskim czy też rustykalnym. Wyjątkowo pięknie komponują się z zielonym zakątkiem ogrodu.

Przeciwwagą wizualną dla modeli z drewna są krzesła i stoliki aluminiowe. Wyróżniają się nieprzeciętną trwałością. Testowane przez intensywne słońce albo ulewne deszcze nie zmieniają swojego wyglądu. Nowoczesne meble ogrodowe wykonane z aluminium posiadają pewną lekkość wizualną. Świetnie zaprezentują się na balkonie, nawet niewielkim.

W związku z tym, że przestrzenie tarasów, ogrodów i balkonów urosły do rangi równej domowym wnętrzom, ewidentnie podnoszą się także standardy mebli ogrodowych. Większość z nich mogłaby stanąć w salonie, nie wzbudzając niczyich podejrzeń. Właśnie takie mode znaleźć można w sklepie Edinos.pl.


Nie istnieje nic bardziej przyjemnego niż relaks, a nawet drzemka pod gołym niebem. Co będzie do tego niezbędne? Z pewnością meble wypoczynkowe wyposażone w miękkie poduchy. Cenione są szczególnie te wykonane z technorattanu. Niestraszne im intensywne promienie słoneczne czy też opady deszczu. Gotowe zestawy mebli ogrodowych wykonane z technorattanu, tworzą rozmaite moduły. Pojawiają się często w konfiguracji sofa, fotel i stolik. Doskonale sprawdzają się na przestronnym tarasie lub w okolicy przydomowego basenu.

Do słownika designerów na stałe weszły plecionki. Moda na nie jest wyraźnie widoczna we wzornictwie. Siedziska krzeseł albo blaty stolików misternie wyplatanych z rattanu, w wersji pierwotnej czy też syntetycznej, wpisują się w sławny trend w aranżowaniu miejskiej przestrzeni – urban gardening. Zatem umieszczone na balkonie w bloku będą jak znalazł!

Specjalny kod rabatowy edinos50, dla wszystkich zainteresowanych zakupami w sklepie Edinos.pl, który obniży koszt Waszych zakupów o 50 zł. Kod rabatowy jest ważny dla pierwszych 20 osób, które z niego skorzystają.Dodaj komentarz

trzy × dwa =