Wyjątkowo trwały blask – Super Stay Vinyl Ink

Choć dzisiejszy rynek przepełniony jest wszelkiego rodzaju pomadkami w teorii gwarantującymi nieskazitelnie trwały efekt, rzeczywistość często brutalnie weryfikuje te obietnice – nieraz okazuje się bowiem, że na dłuższą metę bez poprawek ani rusz. Rękawicę w tej kwestii podjęła marka Maybelline, tworząc kultową linię Super Stay Matte Ink, a teraz znowu wychodzi nam naprzeciw – poznajcie nowość od Maybelline New York: pomadki Super Stay Vinyl Ink.
Jak przedłużyć trwałość pomadki?

Nie oszukujmy się: pomalowane usta czynią cuda, jeśli chodzi o subtelne podkreślenie urody. Ba, nierzadko jest to właściwie jedyny potrzebny element, aby móc błyskawicznie zrobić duże wrażenie praktycznie bez większego wysiłku. Aby jednak efekt ten trwał znacznie dłużej niż jedynie do pierwszego łyka wody, warto odpowiednio wcześniej zadbać o dwie kwestie: przygotowanie ust oraz wybór odpowiedniej pomadki. Jakie działania pielęgnacyjne powinniśmy podjąć, aby pomadka nie ścierała się z ust zbyt szybko? Przede wszystkim należy zadbać o podstawy, czyli kondycję ust, zwracając szczególną uwagę na ich poziom nawilżenia – z tego też względu regularne stosowanie pomadek ochronnych powinno wejść nam w krew.

Dobrym nawykiem jest także systematyczne wykonywanie peelingów ust, które pomogą pozbyć się martwego naskórka i odpowiednio wygładzić powierzchnię warg. Nawet zwykły masaż, wykonywany cyklicznie na przykład za pomocą szczoteczki do zębów, błyskawicznie usprawnia krążenie krwi i przywraca bardziej intensywną barwę ust. Kolejnym ważnym punktem jest stworzenie odpowiedniej bazy do nałożenia szminki czy błyszczyka – delikatne przypudrowanie ust sprawi, że pomadka wygodnie się rozprowadzi i będzie znacznie dłużej zdobić nasze usta. Jeśli natomiast mowa o samym doborze pomadki, powinniśmy mieć na uwadze, że zazwyczaj te nadające matowe wykończenie są nieco trwalsze aniżeli produkty pozwalające cieszyć się efektownym blaskiem… chyba że mowa o nowości od Maybelline, która skutecznie zadaje kłam temu twierdzeniu!
Nowość od Maybelline: pomadki Super Stay Vinyl Ink

Pomadki Super Stay od lat doskonale znane są wielbicielom intensywnego i trwałego podkreślenia ust. Seria Matte Ink, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona jest przede wszystkim dla zwolenników eleganckiego matowego wykończenia, a o jej trwałości krążą wręcz legendy – to po prostu pewniak, w dodatku za całkiem niewygórowaną cenę. Do zalet dochodzi także imponująca paleta kolorystyczna, jak również szeroka dostępność tych produktów. Czy mogłoby być lepiej? Wygląda na to, że tak, a przynajmniej do takiego wniosku doszli twórcy marki Maybelline New York, właściwie przechodząc nasze najśmielsze oczekiwania w kwestii makijażu ust. Całkiem niedawno uraczyli nas bowiem nową serią pomadek Super Stay Vinyl Ink, która w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru oferuje totalnie inne, błyszczące wykończenie.

W przypadku zastosowania tej pomadki możemy cieszyć się spektakularnym winylowym efektem, pięknie odbijającym światło (a więc również optycznie powiększającym usta!). Intensywność barw pomadek Vinyl Ink zaskakuje przy każdym kolejnym odcieniu, których jest na tyle dużo, że dobór wariantu do własnego typu urody nie stanowi najmniejszego problemu. Cechą wyróżniającą tę serię pomadek jest jednak głównie ich zaskakująca trwałość – choć trudno w to uwierzyć, możemy zapewnić sobie aż 16 godzin nienagannego makijażu ust bez jakiegokolwiek rozmazywania i ścierania się produktu! Pomadki Super Stay Vinyl Ink można śmiało zatem nazwać lakierem do ust, a w dodatku takim o właściwościach pielęgnujących – za to odpowiedzialne są ukryte w składzie substancje aktywne, takie jak aloes i witamina E, które zapobiegają wysuszeniu ust nawet przy regularnym stosowaniu.

Wydawałoby się, że matowe pomadki nie mają sobie równych, jeśli chodzi o wytrzymałość – teraz jednak wielbiciele błysku i blasku mogą odetchnąć z ulgą. Stonowane maty zostawmy zatem na inne okazje – teraz czas na blask, zaś Super Stay Vinyl Ink pozwala wcielić w życie najbardziej szalone makijażowe wariacje.Dodaj komentarz

5 × 1 =