THIRA. Nowa kolekcja Mosquito na wiosna-lato 2020

Sezon wiosenno – letni w Mosquito zapowiada się pełen kolorów, printów i wyrazistości. Kolekcja THIRA inspirowana najnowszymi trendami została zaprojektowana z myślą o kobietach, które cenią sobie subtelność i delikatność. Łączy ona żywość kolorów, ale również stonowana harmonijność, charakterystyczną dla tego sezonu.

W kolekcji pierwsze skrzypce będą grać sukienki maxi, lekkie i zwiewne. Idealne na ciepłe dni w połączeniu z klasycznymi trampkami lub sandałkami. Nie brakuje również wersji midi w letnich barwach i kwiecistych printach. W kolekcji nie brakuje również lnianych sukienek w stylu boho. Mosquito w swojej kolekcji proponuje również ciekawe sukienki na wesele, obok charakterystycznych dla marki printowych maxi odnajdujemy eleganckie, długie suknie w stylu glamour.

Do sesji promującej kolekcję marka wybrała słoneczną, grecką wyspę, Santorini.

 

Planując tę kolekcję, na miejsce sesji zdjęciowej od razu wybrałam Santorini. Malownicza wyspa z piękną architekturą zainspirowała mnie do stworzenia delikatnej kolekcji, podkreślającą letni sezon. Ubrania z kolekcji THIRA wydają się idealnie korelować z unikalnym klimatem tej jakże wyjątkowej greckiej wyspy – mówi projektantka, Alicja Komar.

Sesja najnowszej kolekcji THIRA została wykonana z minimalną obróbką graficzną. W ten sposób Mosquito chce pokazać, że naturalność to najpiękniejsza cecha każdej kobiety. Uważam, że w świecie doskonałości tracimy czasami pewność siebie. Postanowiłam przedstawić kolekcje na modelce w naturalny sposób, tak aby każda z kobiet mogła się z nią utożsamić – mówi projektantka, Alicja Komar.

Nowa kolekcja THIRA Mosquito na sezon wiosna-lato 2020 jest już dostępna online www.mosquito-sklep.pl.

Dodaj komentarz

18 − cztery =