14 Pomysłów na DIY Organizery do Kuchni


Kuchnia jest oczywiście miejscem do przygotowywania potraw. Zwykle to kobiety spędzają w niej najwięcej czasu. W ciągu tygodnia jest to zazwyczaj kilkanaście godzin, tworzymy tam posiłki dla całej rodziny.

Ciężko jest utrzymać w niej porządek, nie mam tu na myśli czystego blatu, czy na blask wypolerowanych mebli lecz organizacje zawartych w niej produktów.

Bardzo ważna jest dlatego dobra organizacja, co z tego, że wszytko pięknie poukładamy w szafkach, gdy po tygodniu nie ma po naszych porządkach ani śladu. Warto zaopatrzyć się w organizery kuchenne, jest to bardzo mały koszt a pomoże to nam w długotrwałym utrzymaniu porządku.

Takie organizery możemy również samemu wykonać w domu, jest to bardzo proste. Dobra organizacja pozwoli nam również zaoszczędzić wiele miejsca, dzięki temu możemy je przeznaczyć na inny sprzęt, usprawni to również jego użytkowanie.

Pomysły które tu zawarłam nadadzą się świetnie na urządzone już kuchnie, urozmaicą ją i nadadzą jej nowy, ciekawy wygląd. Zapraszam do oglądania.

1. Organizer na przyprawy

źródło: pinterest2. Miejsce na deski do krojenia

źródło: pinterest

3. Organizacja szafki kątowej

źródło: pinterest

4. Magnes na noże

źródło: navteo

5.Drabina nad blatem

źródło: fabfromdrab

6. Organizer na pokrywki

źródło: instructables


Dodaj komentarz