Jakie obrączki ślubne wybrać? Sprawdzamy weselne trendy na 2023 rok

Trendy ślubne zmieniają się jak w kalejdoskopie. Każdy sezon przynosi nieco inne spojrzenie na dotychczasową modę i wynosi kolejne modele obrączek na wyżyny popularności. Jakie wzory są najpopularniejsze w 2023 roku – minimalistyczne a może efektowne? Przekonajmy się!
Klasyka i minimalizm jako motywy przewodnie wesela

Prostota to słowo kluczowe w trendach ślubnych 2023. Obejmuje ona nie tylko wyroby jubilerskie, ale także całość wesela. Aby święto miłości w pełni wpisało się w obowiązującą modę, polecamy zorganizowanie przyjęcia w plenerze! Na liście gości powinny pojawić się jedynie najbliższe osoby, żeby zapewnić kameralny nastrój. Jeśli chodzi o wystrój, najlepiej pozostać przy delikatnych, pastelowych barwach. Stonowane róże, beże i biel okażą się strzałem w dziesiątkę. Mile widziany jest także motyw florystyczny, przewijający się pod dowolną postacią. Bogato zdobione suknie ślubne muszą poczekać, ponieważ ten rok zdominują delikatne kreacje. Proste kroje, delikatne koronki, hafty, gorsety i satyna to coś, czego pragną modne panny młode. Romantyczności tak wyjątkowemu dniu dodadzą świece, to właśnie one powinny stać się podstawowym elementem dekoracji. Delikatny płomień przywiedzie na myśl ciepło rodzinne, dzięki któremu tak wyjątkowe święto ma ogromne znaczenie. 

Tradycyjne, ponadczasowe złote obrączki Savicki

Tradycyjne obrączki ślubne

Pozostając w duchu minimalizmu, warto postawić na tradycyjne, złote obrączki ślubne. Gładka powierzchnia biżuterii zachwyca swoją prostą. Brak zdobień i przepychu pozwala na ujrzenie w pierścionku tego, co najważniejsze – znaczenia symbolicznego. Prosty model w piękny sposób odzwierciedla istotę miłości. Chociaż jest ona niesamowicie ważna w życiu człowieka, nie wymaga niczego nadzwyczajnego. Opiera się na przyziemnych gestach i zachowaniach, które pozwalają na poczucie się docenionym. 
Ponadto minimalistyczny design jest ponadczasowy. Decydując się na prostą obrączkę ślubną, zyskujecie gwarancję, że wasze symbole miłości już zawsze pozostaną modne. Co więcej, tego typu biżuteria dopasowuje się niemalże do każdego. Możecie postawić na modele wykonane z klasycznego złota, nowoczesnych odmian lub platyny. Każdy ze wspomnianych kruszców zapewni obrączce fantastyczną trwałość oraz unikatowy charakter. Najpiękniejsze klasyczne modele znajdziecie w ofercie jubilera Savicki, który wzbogaca branżę ślubną od ponad 40 lat. Wymarzone obrączki ślubne możecie kupić bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony: https://savicki.pl/obraczki-slubne.

Odrobina nowoczesności w obrączkach ślubnych

Biżuteria, którą założymy przy ołtarzu, pozostaje na dłoni już do końca życia. Warto zatem wybrać ją, kierując się w głównej mierze własnymi preferencjami. Obowiązujące trendy polecamy potraktować jako inspirację. Chcąc pozostać w duchu minimalizmu, a jednocześnie dodać pierścionkowi odrobiny szaleństwa, warto postawić na obrączki ślubne z kamieniami. Dodanie małego oczka może zupełnie zmienić efekt. Klejnot fantastycznie odznaczy się na gładkiej powierzchni, a jego brylancja przykuje uwagę. Warto zastanowić się nad wyborem tego samego kamienia, który stanowi serce pierścionka zaręczynowego. Nawiązanie do drugiego symbolu miłości pozwoli stworzyć spójną całość. Niezależnie od tego, czy postawisz na drogocenny klejnot, czy na obrączki ślubne z cyrkoniami, biżuteria nabierze większego znaczenia. Symbolika wybranego kamienia stanie się niemą wiadomością do świata lub ukochanej osoby, której treść na wieki pozostanie zawarta w połyskującej ozdobie. Dodaj komentarz

8 + osiem =