Odkryj podwodny świat małej Syrenki z zestawem LEGO® Disney™

Wśród miłośników klocków LEGO® znaleźć można zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Są one bowiem na tyle uniwersalne, że dostarczają rozrywki starszym oraz młodszym. Bez względu na to, do jakiej grupy wiekowej się zaliczasz, możesz sięgnąć po różnorodne zestawy, także te nawiązujące do ulubionych postaci z bajek bądź filmów. Fanów dzieł wytwórni Disney™, na pewno ucieszy wyjątkowy zestaw LEGO® Disney™ Królewska muszla Małej Syrenki.
Dlaczego zestaw LEGO® Disney™ jest tak wyjątkowy?

Wyjątkowość zestawu LEGO® Disney™ wynika w dużej mierze z faktu, iż może on łączyć pokolenia. Wzruszającą bajkę o Małej Syrence kojarzy przecież zdecydowana większość z nas. Być może opowiadała Ci o niej babcia, a może to Ty przedstawiłeś jej historię swojemu dziecku? Bez względu na to jak było, Królewska muszla Małej Syrenki bez wątpienia może sprawić sporo radości dzieciom, rodzicom, a nawet dziadkom. Niezapomnianą frajdą będzie już samo budowanie wnętrza sekretnej, pełnej ukrytych skarbów muszli. To jednak nie tylko zabawa, ale również ćwiczenie swoich umiejętności logicznych oraz manualnych. Ciągły ich rozwój jest istotny bez względu na wiek i pozwala zachować sprawność na długie lata. Tworząc z klocków LEGO® Disney™, testujesz także swoją cierpliwość! Musisz bowiem liczyć się z tym, że złożenie ze sobą wszystkich elementów może trochę potrwać. Na szczęście, możesz poświęcić syreniej muszli dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz. Niektórzy fani wyjątkowych zestawów LEGO® celowo przedłużają proces budowy, aby świetna zabawa trwała w nieskończoność. Pamiętaj jednak, że w kolejce do złożenia czekają także inne, równie intrygujące zestawy!

Z jakich elementów składa się zestaw Królewska muszla Małej Syrenki?

Zestaw LEGO® Disney™ Królewska muszla Małej Syrenki zawiera dokładnie 1808 elementów. Jeśli wydaje Ci się, że sam nie sprostasz tak dużej ilości szczegółów, zaproś do wspólnej zabawy członków swojej rodziny lub przyjaciół! Wyjątkowa muszla ma aż 31 centymetrów szerokości, 32 centymetry wysokości oraz 20 centymetrów głębokości. Na pewno jednak znajdzie się dla niej miejsce w Twoim pokoju. Bez wątpienia zachwycą Cię wspaniałe minifigurki, wśród których znajduje się oczywiście figurka tytułowej bohaterki, czyli Arielki. Nie zabrakło także minifigurek króla Trytona, tajemniczej Urszuli, Indiry oraz Kariny. W składzie zestawu znajdziesz także figurki Florka oraz Sebastiana. Mnogość elementów pozwalających na stworzenie kryjówki skarbów Arielki, skały króla Trytona oraz groty Urszuli wiąże się z tym, że podczas budowania będziesz najprawdopodobniej musiał się skupić. Nie martw się jednak, bo tworzenie wnętrza muszli Małej Syrenki w znaczącym stopniu ułatwią Ci ilustrowane oraz cyfrowe instrukcje budowania. Aby móc skorzystać z tych drugich, wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację.
Nie tylko zabawa, ale i ozdoba!

Każdy zestaw LEGO® Disney™ można określić mianem wielofunkcyjnego. Przede wszystkim, klocki mają służyć świetnej zabawie i rzeczywiście tak jest. Na pewno jednak ucieszy Cię fakt, że posiadają one znacznie więcej zalet. Jeżeli zdecydujesz się na wspólne składanie klocków z bliskimi Ci osobami, możesz mieć pewność co do tego, że miło spędzicie razem czas. Nic nie łączy nas przecież tak bardzo, jak dążenie do wspólnego celu. Kto wie, może podczas budowy konieczne będą małe negocjacje? Jeśli tak, dzięki klockom poćwiczysz również swoje umiejętności interpersonalne. Zyskasz także możliwość odtworzenia swoich ulubionych scen z bajki o Małej Syrence. To prawdziwa gratka dla fanów tej niebanalnej historii. Doskonała wiadomość jest również taka, że Królewska muszla Małej Syrenki prezentuje się niezwykle atrakcyjnie pod względem wizualnym. Klocki LEGO® Disney™ po złożeniu mogą zatem stanowić prawdziwą i jednocześnie niebanalną ozdobę Twojego domu lub mieszkania. Wyjątkową muszlę warto ustawić na jakimś podwyższeniu, aby była ona jeszcze bardziej wyeksponowana. Zestaw inspirowany jedną z najpopularniejszych baśni Disneya będzie prezentował się pięknie zarówno w salonie, jak i w dziecięcym pokoju.

Co jeszcze wyróżnia Królewską muszlę Małej Syrenki?

Zestaw LEGO® Disney™ Królewska muszla Małej Syrenki powstała z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Twórcy zatroszczyli się o to, aby poszczególne elementy tworzyły spójną, harmonijną całość. Ze względu na przestrzeganie rygorystycznych norm, klocki cieszą najwyższą z możliwych jakością wykonania. Nie musisz zatem obawiać się o to, że elementy, które zechcesz złożyć nie będą do siebie pasować. Klocki użytkowane zgodnie z przeznaczeniem nie stanowią także żadnego zagrożenia dla zdrowia. Stanowią zatem gwarancję nie tylko niesamowitej, ale i wyjątkowo bezpiecznej zabawy. Jeżeli osobiście nie przepadasz za składaniem klocków, wyjątkowy zestaw LEGO® Disney™ możesz podarować bliskiej Ci osobie. Ze względu na to, iż Królewska muszla Małej Syrenki najbardziej zachwyca po złożeniu, radość z takiego podarunku będzie podwójna. Dodaj komentarz

siedem + siedem =